Permission Spreadsheet (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Module
ta: கூடகம்

en: Permission
ta: அனுமதி
