Permissions Turbo (1.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Administration
cs: Administrace

en: Search
cs: Hledat

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: seconds
cs: sekund

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Cache lifetime
cs: Životnost cache

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Admin
cs: Administrátor

en: Collapse all
cs: Sbalit vše
