Permissions Turbo (1.0.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: seconds
da: sekunder

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Permission
da: Tilladelse

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Admin
da: Administration

en: Cache lifetime in seconds
da: Cache-levetid i sekunder

en: Filter permissions
da: Filtrer tilladelser
