Permissions Turbo (1.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: seconds
hu: másodperc

en: Features
hu: Jellemzők

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Cache lifetime
hu: Gyorstár élettartam

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Saving...
hu: Mentés…

en: Collapse all
hu: Mind összecsukása

en: Cache lifetime in seconds
hu: A gyorsítótár életciklusa másodpercben

en: Filter permissions
hu: Szűrő jogosultságok

en: No permissions found.
hu: Nem találhatóak jogosultságok.
