Permissions Turbo (1.0.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: seconds
pl: sekundy

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Cache lifetime
pl: Czas życia pamięci podręcznej

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Collapse all
pl: Zamknij wszystkie

en: Filter permissions
pl: Filtruj uprawnienia
