Permissions Turbo (1.0.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Administration
ar: الإدارة

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Features
ar: الخصائص

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Permission
ar: الصلاحية

en: About
ar: حول

en: No permissions found.
ar: لم يتم العثور على صلاحيات.
