Permissions Turbo (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ast: Alministración

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save changes
ast: Guardar cambeos
