Permissions Turbo (1.0.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Features
be: Функцыі

en: Permission
be: Дазвол

en: About
be: Аб
