Permissions Turbo (1.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Administration
bg: Администриране

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Permission
bg: Разрешение
