Permissions Turbo (1.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Administration
bs: Administracija

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Permission
bs: Dozvole
