Permissions Turbo (1.0.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: seconds
ca: segons

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Permission
ca: Permís

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Admin
ca: Administrador

en: Collapse all
ca: Reduir tot
