Permissions Turbo (1.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Permission
cy: Caniatâd

en: Admin
cy: Gweinydd
