Permissions Turbo (1.0.1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Administration
de: Verwaltung

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save changes
de: Änderungen speichern

en: seconds
de: Sekunden

en: Loading...
de: Wird geladen...

en: Permission
de: Berechtigung

en: Cache lifetime
de: Minimale Cache-Lebensdauer

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Saving...
de: Speichere...

en: Collapse all
de: Alle einklappen

en: Filter permissions
de: Berechtigungen filtern

en: No permissions found.
de: Keine Berechtigungen gefunden.
