Permissions Turbo (1.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Permission
dz: གནང་བ།
