Permissions Turbo (1.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Permission
el: Άδεια

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Admin
el: Διαχειριστής
