Permissions Turbo (1.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Administration
eo: Administrado

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Features
eo: Ecoj

en: Permission
eo: Permeso
