Permissions Turbo (1.0.1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Administration
es: Administración

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Settings
es: Configuración

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: seconds
es: segundos

en: Features
es: Características

en: Loading...
es: Cargando...

en: Permission
es: Permiso

en: Cache lifetime
es: Vigencia de la caché

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de

en: Saving...
es: Guardando...

en: Admin
es: Administrar

en: Collapse all
es: Ocultar todo

en: Filter permissions
es: Filtro de permisos
