Permissions Turbo (1.0.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Administration
et: Haldus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Features
et: Omadused

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Permission
et: Õigus

en: About
et: Programmist

en: Admin
et: Administraator
