Permissions Turbo (1.0.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Permission
eu: Baimena

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Saving...
eu: Gordetzen...

en: Admin
eu: Kudeatu
