Permissions Turbo (1.0.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Administration
fa: مدیریت

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Permission
fa: مجوز

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: Admin
fa: مدیر
