Permissions Turbo (1.0.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: seconds
fi: sekuntia

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Collapse all
fi: Pienennä kaikki

en: Filter permissions
fi: Suodata oikeuksia
