Permissions Turbo (1.0.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: seconds
fr: secondes

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: Permission
fr: Droit

en: Cache lifetime
fr: Durée de vie du cache

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Saving...
fr: Enregistrement en cours...

en: Collapse all
fr: Tout replier

en: Filter permissions
fr: Filtrer les droits

en: No permissions found.
fr: Aucune permission trouvée.
