Permissions Turbo (1.0.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: seconds
gl: segundos

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Permission
gl: Permiso

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Collapse all
gl: Contraer todo
