Permissions Turbo (1.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: About
gu: વિશે
