Permissions Turbo (1.0.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Features
he: פיצ'רים

en: Loading...
he: טוען...

en: Permission
he: הרשאה

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Admin
he: מנהל

en: Collapse all
he: כיווץ הכל
