Permissions Turbo (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Collapse all
hy: Փակել բոլորը
