Permissions Turbo (1.0.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Features
id: Fitur

en: Loading...
id: Memuat...

en: Permission
id: Kewenangan

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Admin
id: Administrator

en: Filter permissions
id: Filter kewenangan
