Permissions Turbo (1.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Administration
is: Stjórnun

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: seconds
is: sekúndur

en: Loading...
is: Hleð...

en: Permission
is: Réttindi

en: About
is: Um
