Permissions Turbo (1.0.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: seconds
it: secondi

en: Features
it: Funzionalità

en: Loading...
it: In caricamento...

en: Permission
it: Permesso

en: Cache lifetime
it: Durata della cache

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Collapse all
it: Raggruppa tutto
