Permissions Turbo (1.0.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: seconds
ja: 秒

en: Features
ja: フィーチャー

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Permission
ja: 権限

en: Cache lifetime
ja: キャッシュの有効期間

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Admin
ja: 管理者

en: Collapse all
ja: すべて折りたたむ
