Permissions Turbo (1.0.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Permission
jv: Kawenangan

en: About
jv: Ngenani
