Permissions Turbo (1.0.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Permission
ka: უფლება
