Permissions Turbo (1.0.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Permission
kk: Құқық
