Permissions Turbo (1.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: About
km: អំពី
