Permissions Turbo (1.0.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
