Permissions Turbo (1.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: About
ku: دەربارە
