Permissions Turbo (1.0.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Features
lt: Savybės

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Permission
lt: Leidimai

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Admin
lt: Adminas

en: Collapse all
lt: Suskleisti visus

en: Filter permissions
lt: Filtruoti leidimus

en: No permissions found.
lt: Leidimų nerasta.
