Permissions Turbo (1.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Permission
lv: Atļauja

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par
