Permissions Turbo (1.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...
