Permissions Turbo (1.0.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
