Permissions Turbo (1.0.1) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save changes
ms: Simpan perubahan

en: seconds
ms: saat

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...

en: Permission
ms: Keizinan

en: About
ms: Perihal
