Permissions Turbo (1.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: About
my: အကြောင်း
