Permissions Turbo (1.0.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Features
ne: विशेषताहरू

en: Permission
ne: अनुमति

en: About
ne: बारेमा
