Permissions Turbo (1.0.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: seconds
nl: seconden

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Cache lifetime
nl: Cache-levensduur

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Collapse all
nl: Alles inklappen

en: No permissions found.
nl: Geen toegangsrechten gevonden.
