Permissions Turbo (1.0.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: seconds
nn: sekundar
