Permissions Turbo (1.0.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Administration
oc: Administracion

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: seconds
oc: segondas

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Permission
oc: Dreit

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
