Permissions Turbo (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Permission
ps: اجازه

en: About
ps: په اړه
