Permissions Turbo (1.0.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: Search
pt: Buscar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Settings
pt: Configurações

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: seconds
pt: segundos

en: Loading...
pt: Carregando...

en: Permission
pt: Permissão

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre

en: Admin
pt: Administrar

en: Filter permissions
pt: Filtrar permissões

en: No permissions found.
pt: Nenhuma permissão encontrada.
