Permissions Turbo (1.0.1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: Search
pt: Pesquisar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Settings
pt: Definições

en: Save changes
pt: Guardar alterações

en: seconds
pt: segundos

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Loading...
pt: Carregando...

en: Permission
pt: Permissão

en: Usage
pt: Utilização

en: About
pt: Sobre

en: Saving...
pt: A guardar...

en: Admin
pt: Administrador

en: Collapse all
pt: Fechar tudo

en: Filter permissions
pt: Filtrar permissões
