Permissions Turbo (1.0.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: seconds
ro: secunde

en: Features
ro: Caracteristici

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Permission
ro: Permisiune

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Admin
ro: Administrator
